MÖBLER / Bord / Skrivbord 5108225

nr 510 8225

Skrivbord

Sekelskifte, längd: 110, djup: 60, höjd: 77 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

100 kr

Såld:

850 kr

måndag 25 februari 2008
kl 17:07:22